Neděle 28.3.2010 od 18:15 do 20:30 na čistý čas. Bude se hrát o suda.

Nejrychlejší bruslař HC HTR: Hryzlík Luděk

Nejrychlejší bruslař HTR ner.: David Mačát

Nejlepší brankař na nájezdy: Schmeisser Tomáš

HC HTR 4:1 HTR Neregistrovaní      (2:1-0:0-2:0)

Hryzlík Luděk

Branky HTR Ner.:

Sonták Jarda

Článek

Po 6 minutách hry jsme vedli 2:0 po brankách Martina Tobišky a Martina Maršíka a vypadalo to na jednoznačnou výhru. Jenže tým neregistrovaných snížil na 2:1 po střele Jardy Sontáka a tímto stavem skončila 1.tř.. Ve 2 tř. se žádné mužstvo nedokázalo prosadit, až ve 3.tř jsme vstřelili branku na 3:1. Další branku přidával Jirka Marek, ale videorozhodčí mu branku nečekaně neuznal :) a na konečných 4:1 upravoval vítězství svou druhou brankou v utkání Martin Tobiška.

Sestava HTR Ner.:
BRANKÁŘ:
Tomáš Schmeisser
Hráči:
Petr Jelínek,Tomáš Holeček,Rosťa Dušek,Zdeněk Kunc,Jarda Sonták,Jiří Mačát,Jiří Dušek,David Mačát,Zdeněk Sonták,Aleš Dorazil,Michal Marek,Petr Jirásek,Míra Šebrle

Sestava HC HTR:
BRANKÁŘ
Josef Pávek
Hráči:
Radim Ambrozek, Lubomír Cink,Ondřej Barcal, Jiří Snítil,Petr Černohorský, Jaroslav Šmika,Ladislav Vilič, Pavel Maršálek,David Dušek, Ivo Kamaryt, Martin Maršík, Otakar Nový, Martin Tobiška, Jiří Marek,Luděk Hryzlík, Jiří Jirásek, Honza Maršík

____________________________________________________________________________________________________

2. zápas

Neděle 17.1.2010 od 12:30 do 13:45

HC HTR 5:2 HTR Neregistrovaní      (2:1-1:1-2:0)

Článek

Do druhého derby zápasu nastoupili neregistrovaní bez plánované jedničky Dana Havla a výborně ho nahradil Zdeněk Kunc. Skóre otevřel po průniku přez půl hřiště Petr Černohorský. Další branku přidal po prokličkování mezi dvěma hráči v pádu Jirka Marek. Snížit se podařilo střelouu do víka Petru Jelínkovi na 2:1 ve 20. minutě a uzavřel tím první třetinu. V půlce zápasu proměnil trestné střílení Martin Tobiška na 3:1 a a druhou třetinu uzavřel brankou po trestném střílení Tomáš Holeček na 3:2. Ve třetí třetíně proměnil nádherným blafákem tresté střílení Jirka Marek a vstřelil svou druhou branku v zápase na 4:2. A konečný výsledek uzavřel gólem na 5:2 David Dušek. Pro pobavení diváků na závěr nechyběla ani šarvátka mezi Jardou Šmikou a Jirkou Duškem, oba dostali trest v podobě trestného střílení :D.

Brankař: Milan Jaroš

Hráči: Černohorský Petr, Ambrozek Radim, Maršálek Pavel, Calda Robin, Barcal Odřej, Šmika Jarda, Cink Luboš, Snítil Jiří, Maršík Martin, Hryzlík Luděk,Tobiška Martin, Marek Jiří, Jirásek Jiří, Nový Ota, Dušek David, Kamaryt Ivo, Vilč Ladislav

brankář: Zdeňek Kunc

Hráči: Tomáš Holeček, Jirka Dušek, Petr Jelínek, Míra Šebrle, Zdenek Kunc, Jarda Sonták, Petr Donát, Petr Jirásek, Zdenek Sonták, Šebrle Jarda, Šilar Josef, Dušek Rosťa

1.zápas

Neděle 27.12.2009 od 15.30 do 16:45

HC HTR 3:2 HTR Neregistrovaní      (1:0-1:2-1:0)

Článek

První vzájemný zápas Třešňovského derby dopadl lépe pro tým registrovaných, ale bylo to velmi vyrovnané utkání a tým neregistrováných si dokázal tvořit tlak. Střelecké trápení týmu registrovaných je pořád znát i když dnes nám to na vítězství stačilo. Dobrý zápas odehrál Jirka Jirásek, který v první třetině otevřel skóre na 1:0. Druhou třetinu jsme moc nezvládli a po trestném střílení jsme dostali branku od Michala Marka a k obratu stavu na 1:2 došlo po úniku Jirky Duška. Minutu před koncem druhé třetiny unikl a vyrovnal Martin Tobiška. Před ostudou nás zachránil vítězným gólem na 3:2 a svým druhým v zápase Jirka Jirásek :).

Hráči: Černohorský Petr, Ambrozek Radim, Maršálek Pavel, Calda Robin, Barcal Odřej, Šmika Jarda, Cink Luboš, Snítil Jiří, Maršík Martin, Hryzlík Luděk,Tobiška Martin, Marek Jiří, Jirásek Jiří, Nový Ota, Dušek David, Cink Sláva,

brankář: Dan Havel

Hráči: Tomáš Holeček, Jirka Dušek, Petr Jelínek, David Mačát, Míra Šebrle, Zdenek Kunc, Michal Marek ,Jarda Sonták, Petr Donát, Petr Jirásek, Zdenek Sonták, Šebrle Jarda, Šilar Josef, Dušek Rosťa