Diskusní téma: Diskuse

Datum: 16.08.2015

Vložil: F. Hrdina

Titulek: Soutěž v České Třebové

Zdravím,
hledáme 2 hráče do CHL v České Třebové, možnost vzít si jen polovinu zápasů(11), celkový počet je 22. Pokud někdo máte zájem, napište na fero-69@centrum.cz nebo zavolejte na 603933918, Fr. Hrdina, Qanto Bystřec

Datum: 15.03.2015

Vložil: Petr J.

Titulek: Gratulace k vítězství

Gratuluji k dnešnímu zaslouženému vítězství. Dnes poprvé za tu dobu co se derby hraje jste předvedli to, co jste měli hrát vždycky. Tj. kombinační hru a rozvahu, díky čemuž jste nás přehráli. Jen tak dál. A hodně štěstí v dalších zápasech.

Datum: 29.12.2014

Vložil: Petr J.

Titulek:

Myslím, že se po roční pauze ukázalo, že se dá hrát derby pro závabu, tak jak to bylo původně v plánu. Takže v březnu při odvetě zdar.

Datum: 10.10.2014

Vložil: LePic

Titulek: Válec

Jsem rád, že TŘEŠŇOVEC válí i v této sestavě, je tak dál!!!! Gratuluji.

Datum: 27.09.2014

Vložil: Barry

Titulek: gratulace

Zdar chlapi, gratuluji k prvnímu vítězství ve 4. lize. Hlavně potom gratulace Matesovi T. k prvnímu gólu. Vůbec se toho Maty neboj, máš na to, jsi rychlý a technik. S Luďkem můžete vytvořit docela dobré duo. Někdy se příjdu podívat a zafandit. Držte se třešňováci, třeba se potkáme ve 2. lize. Hodně zdaru přeji i tenérovi Milanovi a všem, celé dobré partě.
Zdravím Barry

Datum: 30.09.2014

Vložil: Luděk 77

Titulek: Re: gratulace

Čau Barry, musím potvrdit, že ta stahovačka na toho obránce a to jak mu to poslal Mates rovnou do víka, byl výstavní gól :) A výborně zachytal Pepa, bez něj by to asi tak nedopadlo. A co mu vypadlo, tak obránci u toho byli první, takže v zadu úplně super odehranej zápas :) A jinak jsem myslel Barry, že vyhrajete, jak tam ta vaše první lajna dala gól po pár vteřinách, Byl to dobrej zápas hodně gólů i bitka tam byla :)

Datum: 01.10.2014

Vložil: Barry

Titulek: Re: Re: gratulace

Zdar Luďo, byl to z naší strany chaos nad chaos. Nikdo pořádně nevěděl kde hrát, lítali jsme za pukem jako na rybníku. Ke všemu se včechny puky odrážely přímo k soupeřovi na hokejky. Nic jsme nevymysleli, nic nepředvedli, snad jenom ta bitka vyzněla v náš prospěch a to je opravdu málo. Mě už tolik na výsledku nezáleží, spíše hraji pro dobrý pocit a ten jsem tedy z předvedené hry neměl. Potřebujeme se trochu sehrát, a proto jsme se v této souvislosti u nás bavili o tom, zda-li byste třeba vy neměli zájem si někdy potrénovat a na závěr hodit nějaké báčko? Jestli na něco v Třešňovci příjdete, dej vědět a domluvíme se.
Zatím zdar a ať se daří.
Barry

Přidat nový příspěvek